Wywiady

Ania Sama- To są momenty, kiedy się znajduje swoje niebo

Z Anią zetknęłam się przez przypadek. Choć, jak w naszej rozmowie usłyszycie, że nie wierzę już przypadki. Wierzę za to w siłę przyciągania. Poczułam, że rozmowa z Nią będzie wartościowa i taka też była.

Uwielbiam kojący ton Jej głosu. To taki balsam na serce. Ania kończy pracę nad swoją debiutancką płytą. W naszej rozmowie pochylamy się nad marzeniami i pasjami, które nosi w sobie każdy człowiek.

Bez nich życie staje się pustką i może doprowadzić człowieka na skraj rozpaczy. To jest to nasze przeznaczenie, ten nasz wewnętrzny głos, który mówi nam: “idź, spróbuj to, co w sobie masz dać światu a zobaczysz, że będziesz szczęśliwa”.

Często go ignorujemy bojąc się cudzych ocen sami rzucamy sobie kłody pod nogi. Poddajemy się, bo np. wierzymy, że jesteśmy na coś już za starzy i popadamy w apatię.

Zaczynamy się też porównywać z innymi, choć tak naprawdę nie wiemy, jak wygląda ich realne życie, to poza mediami społecznościowymi.

Nie wiemy, czy są ludźmi spełnionymi, czy tylko aktorami odgrywającymi jakąś rolę, dającymi innym zarządzać swoim życiem.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy, która inspiruje do tego, by zająć się w życiu sobą i pomimo tego, że często mówi nam się, że się nie uda, że nie można, że nie ma sensu mieć marzeń, to próbować je spełniać, bo wtedy życie ma zupełnie inny smak.

To rozmowa także o sile, jaką daje człowiekowi bycie samemu i kreacji, jaka się wówczas pojawia. Hałas i zgiełk otępiają nasze zmysły, zabijając w nas ten wewnętrzny głos i przestajemy go słuchać, a on jest i czeka aż pozwolimy mu zaistnieć, aż stworzymy mu przestrzeń, by po prostu był.

link do utworu “Krok po kroczku”

link do utworu “Pestka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *