Wywiady

Janek Górny- Można zrobić coś z niczego

Z Jankiem poznaliśmy się parę lat temu.
Pamiętam go jako wiecznie zabieganego człowieka, pasjonata muzyki, któremu zamarzyło się w małym klubie muzycznym w Bydgoszczy zorganizować koncerty. I on to zrobił, zaprosił Mikromusic, Piotra Roguckiego, Damiana Ukeje, Czesława Mozila, Natalię Przybysz, Julię Marcell i wielu innych.

Nie miały być to jednak zwykłe koncerty. Jak sam powtarza, marzyły mu się spektakle muzyczne, które tak naprawdę są spotkaniami artysty z odbiorcą jego twórczości.

Nieprzypadkowego słuchacza, który po zakończonym koncercie ma ciary na plecach a po powrocie do domu jeszcze długo przeżywa wydarzenie, na którym był.

Myślę, że podobnie podchodzimy do muzyki i do pasji. Ona pomaga w najtrudniejszych momentach w życiu. Daje radość, nadzieję a także potrafi wiele nauczyć.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Jankiem Górnym, eventowcem, właścicielem Agencji Artystycznej Goorny Music & Lights.